هفت دلیل برای انتقال به یک راه حل ابریِ ERP

برای هر کسب و کاری با هر اندازه ای که شامل شرکت های تجاری و کسب و کارهای کوچک تا متوسط می شوند، نظام های بازنشستگی درون سازمانی و انتقال کامل به ابر به طور همزمان و ناگهانی امکان پذیر نیست، یا دست کم آنها با انجام این کار در یک دریچه ی توسعه ی کوتاه مدت، احساس راحتی نمی کنند. درضمن، مصمم بودن و ادامه دادن به روند ERP درون سازمانی، نادیده گرفتن تمام مزیت های برنامه ریزی منابع شرکت به عنوان یک راه حل ابری، دیگر مسیر مطلوبی نیست.

چرا باید استفاده از کاربردهای ابری را برای جایگزین کردن یا تقویت سیستم درون سازمانی خود در نظر بگیریم؟

  1. اتخاذ آسان و سریعِ فناوری های جدید و رو به تکاملِ نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS)

برخلاف سیستم موروثی شما، فناوری های نسل بعد، مانند هوش مصنوعی (AI) به سیستم های ابر-محور کمک می کنند تا قابلیت های خود را بدون نیاز به بروزرسانی های دوره ای به سرعت بهبود بخشند. در حال حاضر، بدون ورودی اضافی یا جدید از کاربر نهایی، مدیریت سیستم های ERP و استفاده از آنها همواره به طور قابل توجهی آسان تر می شود.

  1. گسترش ارزش سیستم ERP موجود

تقویت و یکپارچه کردن نرم افزار موروثی با کاربردهای ابری می تواند وظایف مهمی را تکمیل کرده و بهبود و افزایش دهد. این نگرش می تواند به سیستم های موروثی ERP جان تازه ای ببخشد و فرصتی عالی برای کسب و کارها فراهم شود تا اتخاذ قابلیت های ابری خود را آغاز کنند.

  1. دسترسی به فناوری های جدید

یافتن کاربردهای ابری که بخش های نرم افزارموروثی ERP شما را تکمیل می کنند، بلافاصله شما را در موقعیتی قرار می دهند که مزیتی را از فناوری های جدید که به سرعت در حال پیشرفت هستند، کسب کرده و الگوهای کاربر را بهبود ببخشید. با استفاده از این کاربردها امکانی برای سیستم های تکمیلی فراهم می شود که قابلیت ها و ارزش تجاری فوری خود را بدون تغییر اساسی در عملیات خود ارائه دهند.

  1. کاهش وابستگی های حزب سوم

گزارشگری و تجزیه و تحلیل سیستم های موروثی معمولاً مستلزم درگیری فروشنده ی حزب سوم به منظور تولید هوش تجارت عملیاتی است. استفاده از کاربردهای ابری توسط فروشنده ی موروثی ERP اغلب همان هوش یا حتی هوش بهتری را بدون نیاز به ارتباطی با فروشنده ی دیگر تولید می کند.

  1. توسعه ی تدریجی سیستم های مالی شما

مفهوم سیستم های موروثی هرگز موتورهای گزارشگری مدرن نبود. فناوری ابر-محور در دهه ی گذشته بوجود آمد و به عنوان یک اصل مهم با یک نگرش کاملاً متفاوت توسعه یافت، که نه تنها به درک کاملی از آن چیزی که ممکن بود، می رسیدیم، بلکه آن چیزهایی را که برای موفقیت در زمینه های ERP مورد نیاز بود، درک می کردیم.

  1. منابع امنیتی قدرتمندتر

تهیه کننده های سرویس راه حل ابری، تیم های بزرگ و تمام وقتی دارند که صرفاً به نظارت کنشگرایانه و بروز بودن در زمینه ی مباحث و تهدیدهای امنیت ابری در بیست و چهار ساعت روز اختصاص داده می شوند.

  1. جذب استعداد مورد نیاز

نسل بعدیِ کارگرهای جوان با فناوری یکپارچه و بدون عیب و نقصی پرورش یافته اند، که متغیر است، استفاده از آن آسان است، و همواره آنلاین است. هیچ کدام از شرکت هایی که به وابستگی محض خود به فناوری درون سازمانی ادامه می دهند، قادر به استخدام کردن استعدادهای برتر صرفنظر از سن آنها نخواهند بود. 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *