سیستمERP چیست؟

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) به نوعی از نرم افزار اطلاق می شود که سازمان ها برای مدیریت فعالیت های تجاری روزمره مانند حسابداری، تدارکات، مدیریت پروژه، مدیریت ریسک و انطباق، و عملیات زنجیره تامین استفاده می کنند. یک مجموعه کامل ERP همچنین شامل مدیریت عملکرد سازمانی نرم افزاری است که به برنامه ریزی، بودجه، پیش بینی و گزارش نتایج مالی سازمان کمک می کند.

سیستم های ERP بسیاری از فرآیندهای تجاری را به هم متصل می کنند و جریان داده ها را بین آنها امکان پذیر می کنند. سیستم‌های ERP با جمع‌آوری داده‌های تراکنشی مشترک یک سازمان از منابع متعدد، تکثیر داده‌ها را حذف می‌کنند و یکپارچگی داده‌ها را با یک منبع حقیقی ارائه می‌کنند.

امروزه سیستم های ERP برای مدیریت هزاران کسب و کار در هر اندازه و در همه صنایع بسیار حیاتی هستند. برای این شرکت ها، ERP به اندازه برقی که چراغ ها را روشن نگه می دارد ضروری است.

سیستم ERP چیست؟ چگونه این راه حل ها می توانند فعالیت های تجاری روزانه سازمان ها مانند حسابداری، امور مالی، تدارکات، مدیریت پروژه، زنجیره تامین و تولید را مدیریت کنند؟

سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمانی، پلتفرم‌های کامل و یکپارچه‌ای هستند، چه در محل یا در فضای ابری، که تمام جنبه‌های یک تجارت مبتنی بر تولید یا توزیع را مدیریت می‌کنند. علاوه بر این، سیستم‌های ERP از تمامی جنبه‌های مدیریت مالی، منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین و تولید با عملکرد اصلی حسابداری شما پشتیبانی می‌کنند.

سیستم های ERP همچنین با ردیابی تمام جنبه های تولید، تدارکات و مالی شفافیت را در فرآیند کسب و کار کامل شما فراهم می کنند. این سیستم‌های یکپارچه به‌عنوان مرکز مرکزی کسب‌وکار برای گردش کار و داده‌های سرتاسر عمل می‌کنند و به بخش‌های مختلف اجازه دسترسی می‌دهند.

سیستم‌ها و نرم‌افزارهای ERP از عملکردهای متعدد در سراسر سازمان، مشاغل متوسط ​​یا کوچک پشتیبانی می‌کنند، از جمله سفارشی‌سازی‌ها برای صنعت شما.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *